سلام ، به سایت گروه مهندسی رسام استیل خوش آمدید.

09127228198

09198906993

تهران - شمس آباد - کوچه قریب پلاک 1415

نرده کابلی – قیمت نرده سیم بکس – طراحی و اجرای نرده کابلی

نرده کابلی – قیمت نرده سیم بکس – طراحی و اجرای نرده کابلی

نرده کابلی اجرا، طراحی و قیمت نرده سیم بکسلی

نرده کابلی چیست؟

نرده کابلی یا نرده سیم بکسلی یک سازه مستحکم و پایدار و بسیار شیک و مدرن فلزی می باشد که از ترکیب پایه هایی مقاوم به شکل پروفیل های فولادی یا استیل و کابل هایی فولادی یا استیل تشکیل شده است که مانند حفاظ راه پله و بالکن عمل می نماید و با هدف افزایش ایمنی و جلوگیری از سقوط افراد اجرا می شود و هم در فضای داخل ساختمان و در تطبیق با دکوراسیون و هم در فضای خارج ساختمان قابل اجرا می باشد.

نرده کابلی یا حفاظ کابلی یک سیستم سازه ای منظم می باشد که به صورت یک فریم منظم از پروفیل های ۴۰×۴۰ میلیمتر با رنگ مشکی بعنوان پایه و چندین ردیف افقی ( یا عمودی) کابل هایی فولادی یا استیل  با قطر 5 تا 10 میلیتر می باشد که بین ستون های فولادی بوسیله اتصالات و یراق آلات مقاوم، در جای خود مستحکم شده است.

هندریل کابلی با وجود کابل هایی که حالت ارتجاعی دارند ( در حدی استاندارد)، در زمان برخورد افراد با نرده کابلی پله یا تراس، از افتادن و صدمه دیدن افراد جلوگیری می شود  و در امنیت بالایی نسبت به سایر نرده ها می تواند عمل نماید.

نرده سیم بکسلی استیل

مجموعه مهندسی رسام استیل طراح و مجری تخصصی انواع نرده سیم بکسلی در مجتمع های مسکونی و تجاری با مناسب ترین و عادلانه ترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد که در سراسر ایران پروژه هایی بسیار شیک و مدرن را اجرا نموده است.

در ادامه این مقاله علمی به معرفی انواع نرده سیم بکسلی یا نرده کابلی و خصوصیات هر کدام خواهیم پرداخت.

نرده کابلی اهن و چوب

قیمت انواع مدل سیم بکسلی کابلی استیل

انواع نرده کابلی

نرده کابلی در مقایسه با سایر نرده های ساختمانی دارای ظاهری زیبا و شیک و امروزی می باشد و در جلوه سازی و دکورسیون ساختمان بسیار نقش مهمی ایفا می کند و در هر فضایی می توان آن را بدون محدودیت اجرا نمود.

البته توجه داشته باشید که در هر جایی که نرده کابلی مورد استفاده قرار می گیرد مشخصات فنی و استانداردهای ساخت و اجرای آن نیز متفاوت خواهد شد تا بر اساس استاندارد سازمان نظام مهندسی و آتش نشانی عمل گردد.

با توجه به نکته ای که بیان شد، نرده کابلی به سه دسته مهم زیر تقسیم می شود:

1- نرده کابلی پله

2- نرده کابلی بالکن

3- نرده کابلی تراس

نرده کابلی پرده ای

شرکت نرده کابلی رسام استیل

طراحی و ساخت اجزای نرده کابلی در شرکت رسام استیل با تجهیزاتی دقیق و مدرن  و با کمک مهندسان و کارشناسانی زبده و کاربلد و با بکارگیری بهترین و مرغوب ترین متریال ها انجام می گردد. 

اجرای نرده کابلی هم بصورتی حرفه ای و متناسب با مدل نرده و شرایط مکان نصب با بهترین تکنسین ها انجام می گردد و به شما اطمینان می دهیم که کامل ترین و بهترین و زیباترین نرده کابلی را به شما ارائه دهیم.

انجام عملیات ساخت انواع اتصالات و یراق آلات استیل برای نگهداری کابل های محافظ و انجام رنگ پوشش الکترواستاتیک برای افزایش طول عمر پایه های نرده کابلی در این مجموعه صورت می پذیرد.

هدف ما در مجموعه رسام استیل تولید محصولاتی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه برای مشتریان گرامی در سراسر ایران می باشد.

نرده سیم بکسلی استیل

نرده کابلی پله  –  نرده کابلی راه پله

با استفاده از این مدل نرده میان طبقات ساختمان، می توان حفاظت و ایمنی و همچنین زیبایی خاصی را در  راه پله و دکوراسیون داخلی ساختمان ایجاد نمود.

این مدل نرده برای گرفتن تاییدیه سازمان آتش نشانی و پایان کار از شهرداری باید بر روی کفی راه پله یا دیواره کناری راه پله نصب گردد و ارتفاعی معادل 90 سانتی متر داشته باشد و فاصله میان کابل های محافظ آن نیز 11 سانتی متر باشد.

برای اینکه نرده کابلی در تطابق کامل با دکوراسیون اطراف خود باشد از ترکیب قطعات چوبی و استیل و فولادی استفاده می گردد بدین صورت که پایه ها اصلی آن از پروفیل های استیل یا فولاد ضدزنگ ساخته می شود و یک دستگیره چوبی نیز بر روی آن قرار داده می شود و کابل های فولادی یا استیل  به کمک اتصالاتی دقیق، از داخل این پایه ها عبور می کنند.

ما در گروه صنعتی رسام استیل انواع نرده کابلی، نرده استیل و پله استیل را با بالاترین کیفیت و از مرغوب ترین متریال ها، بصورتی زیبا و مدرن ساخته و مطابق با سلیقه مشتریان گرامی اجرا می نماییم.

اجرای نرده سیم بکسلی استیل

نرده کابلی بالکن

نرده کابلی بالکن بدون شک یکی از بهترین انتخاب ها برای حفظ ایمنی و همچنین زیبایی برای بالکن ساختمان می باشد. طراحی این محصول در شرکت رسام استیل بگونه ای است که ظاهری زیبا و جلوه ای متفاوت و شیک را در هماهنگی کامل با دکوراسیون ساختمان ایجاد می نماید.

نرده کابلی بالکن با ارتفاعی بین 110 تا 140 سانتی متر جایی را برای ترس از سقوط و خطرات جانی باقی نمی گذارد و بعنوان یک سازه فلزی مستحکم و مقاوم با طول عمری بسیار زیاد عمل می نماید.

 برای زیبایی بیشتر از قطعات چوبی بعنوان دستگیره نرده کابلی بالکن و همچنین پنل هایی شیشه ای بعنوان محافظ و گارد اضافی  ( در کنار کابل های فولای یا استیل) استفاده می گردد تا یک ترکیب شیک و مدرن را در ساختمان ایجاد نماید.

ما در مجموعه رسام استیل خاص ترین و زیباترین و مدرن ترین نرده کابلی بالکن را مطابق با سلیقه شما و در هماهنگی کامل با دکوراسیون شما طراحی و اجرا می کنیم.

نرده کابلی بالکن

نرده کابلی تراس

نرده کابلی تراس، علاوه بر جلوگیری از سقوط کودکان و یا حیوانات خانگی، بدلیل وجود کابل هایی بعنوان گارد محافظ میان پایه ها، مانع از دید مناظر جلوی تراس ساختمان نخواهد شد و براحتی می توانید شاهد مناظر در فراسوی اتاق خود باشید.

نرده کابلی تراس بدلیل حفاظت بیشتر دارای ارتفاعی بیشتر نسبت به نرده کابلی راه پله دارد و تعداد کابل های محافظ آن نیز بیشتر می باشد.

بدلیل وجود رطوبت در تراس، باید از ترکیب قطعاتی ضدزنگ در نرده کابلی تراس استفاده نمود تا این سازه ارزشمند علاوه بر زیبایی، در برابر شرایط محیطی و رطوبت مقاومت بیشتری داشته باشد.

اجزای نرده کابلی تراس عبارتند از :

  • پایه های پروفیلی با ابعاد ۴۰×۴۰ میلیمتر فولادی یا استیل با رنگ الکترواستاتیک غالبا مشکی
  • هندریل ( دستگیره) روی پایه ها از جنس چوب راش یا پروفیل آهنی
  • سیم بکسل های محافظ میان پایه ها  از جنس استیل به قطر 5 تا 10 میلیمتر
  • یراق آلات و اتصات مهار کش از جنس استیل 304
نرده کابلی تراس

اتصالات نرده کابلی

 برای اینکه کابل های محافظ بخوبی در جای خود تثبیت شود و کشش لازم بر روی آنها به جهت ایجاد خاصیت ارتجاعی ایجاد شود، اتصالات و یراق الات نرده کابلی مناسب با مرغوبت ترین متریال باید استفاده گردد.

یراق آلات و اتصالات نرده کابلی  از دو جنس فولادی و استیل ضدزنگ 304 ساخته می شوند تا علاوه بر مقاومت در برابر شرایط محیطی، بتواند محافظت بالایی را در نرده ایجاد نماید.

مجموعه مهندسی رسام استیل در اجرای پروژه های حرفه ای خود، از بهترین متریال های یراق آلات و اتصالات در ساخت و اجرای نرده های کابلی استفاده می نماید تا بتواند بهترین محصول و خدمات را به مشتریان گرامی در سراسر ایران ارائه نماید.

اتصالات نرده کابلی

انواع نرده کابلی بر اساس شکل ظاهری

با توجه به اینکه نرده کابلی در چه مکانی ( مسکونی یا تجاری) و با چه شرایطی ( دکوراسیون و معماری محیط اطراف) و چه آب و هوایی قرار است استفاده گردد، ترکیبات مختلفی از نظر طرح و بکارگیری متریال وجود دارد که در اینجا آنها را توضیح می دهیم.

1- نرده کابلی استیل

2- نرده کابلی آهنی

3- نرده کابلی ترکیب آهن و چوب

4- نرده کابلی پرده ای یا عمودی

توضیحات و مشخصات هر کدام از این مدلهای نرده را در ادامه مطالعه بفرمایید.

گروه مهندسی رسام استیل یکی از پیشگامان و بزرگ ترین سازنده و مجری این مدل نرده کابلی با بهترین کیفیت و مرغوب ترین متریال می باشد که توانسته است در سالهای بسیاری، با تعهد کاری بالا، اعتماد مشتریان بسیاری را در سراسر ایران جلب نماید.

نرده کابلی مدرن راه پله

نرده کابلی آهنی

 نرده کابلی آهنی متداول ترین مدل نرده کابلی می باشد که ظاهری زیبا را می تواند به نمای ساختمان شما ایجاد نماید.

این نرده دارای ترکیباتی از پروفیل هایی آهنی با ابعاد 30*60 و 40*40 میلیمتر و سیم بکسل های فولادی گالوانیزه به قطر 5 و 8 میلیتر می باشد که پروفیل های آهنی با استفاده از رنگ الکترواستاتیک مشکی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی پوشش داده می شود.

اتصال کابل های محافظ بدین گونه می باشد که در چند ردیف بصورت خطوط منظم افق و یا عمودی از میان پایه ها عبور داده می شوند و در انتها، با اتصالات مهارکش، کابل ها به پایه ها محکم متصل می شوند.

با توجه به اینکه در این مدل نرده، مراحل نصب ساده و روان می باشد و قیمت آن نیز بسیار مناسب می باشد، بیشترین محبوبیت و طرفدار را در ساختمان دارد.

نرده کابلی آهنی

نرده کابلی استیل

در صورتی که بخواهیم از نرده کابلی در خارج ساختمان و در معرض باران و رطوبت و خوردگی استفاده نماییم باید از متریال های ضدزنگ و ضدخوردگی مانند استیل ضدزنگ 304 استفاده گردد. که سبب می شود ترکیبی زیبا و مدرن از پروفیل ها و کابل های استیل ضدزنگ را در کنار هم داشته باشیم که یک سازه جذاب و شیک را ایجاد می نماید.

 نرده کابلی استیل از لحاظ زیبایی و استحکام از جایگاه بالاتری نسبت به نرده کابلی اهنی برخوردار می باشد.

اجزای اصلی نرده کابلی استیل شامل موارد زیر می باشد:

پروفیل های استیل 304 در ابعاد 40*40 میلیمتر

 کابل های تمام استیل در قطر های 5 و 10 میلیمتر

اتصالات و یراق آلات از جنس استیل

اجرای نرده سیم بکسلی استیل

شرکت رسام استیل طراح و سازنده و مجری نرده های کابلی استیل با بهترین و مرغوب ترین متریال ها می باشد و آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در سراسر ایران می باشد.

 نرده کابلی ترکیب آهن و چوب

نرده کابلی ترکیب آهن و چوب را می توان یک از مدل های شیک و مدرن دانست که در ساختمان های مدرن امروزی اجرا می گردد و یک ترکیب زیبا از چوب و فلز را در کنار هم قرار داده است که نصب آن یک کار تخصصی و حرفه ای می باشد.

دستگیره ( هندریل) مورد استفاده در این مدل بصورت چهار گوش و یا گرد و با جنس های مختلف چوب مانند چوب گردو، چوب راش و توسکا اجرا می گردد. پایه های اصلی نیز از پروفیل هایی که با رنگ الکترواستاتیک مشکی رنگ شده است.

کابل های مورد استفاده در این مدل نرده، از جنس فولاد با روکش گالوانیزه می باشد که بصورت منظم و دقیق و با ایجاد خاصیت ارتجاعی دقیق، میان پایه ها نصب می گردند.

ما در مجموعه مهندسی رسام استیل می توانیم انواع سازه پایه و انواع دستگیره نرده کابلی آهن و چوب را بصورت سفارشی برای شما مشتریان گرامی با بهترین متریال و زیباترین طرحها، ساخته و اجرا نماییم.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

نرده کابلی آهن و چوب

 نرده کابلی عمودی یا پرده ای

نرده کابلی عمودی از مدرن ترین طرح های نرده می باشد که بصورت رشته کابل هایی عمودی از کف راه پله تا سقف اجرا می گردد. 

علاوه بر ایجاد ایمنی بالا، این مدل نرده دارای زیبایی خاصی می باشد و بر روی هر نوع مدل پله می توان آن را اجرا نمود و بهمین دلیل یکی از محبوب ترین مدل های نرده در میان طراحان ساختمان می باشد.

در اجرای این مدل نرده از اتصالاتی استفاده می گردد که این اتصالات از کف پله ها ( یا کنار کف پله ها)، کابل ها را محکم در جای خود نگه می دارد. بهمین دلیل نیاز به یک زیرسازی دارد که یک پروفیل آهنی برای محل قرار گیری اتصالات مهارکش در کف راه پله و سقف کار گذاشته شود.

نرده کابلی عمودی

مراحل نصب نرده کابلی

توجه داشته باشید که مراحل نصب نرده کابلی باید توسط مجموعه ها با تجربه و کاربلد و متعهد انجام شود و نباید بخاطر کاهش هزینه های نصب، به افراد متفرقه اعتماد کرد چرا که نتیجه کار، غیراستاندارد و غیر مطمئن و بی کیفیت و خطرناک خواهد بود چونکه نصب این مدل نرده به تجربه و تخصص بالا نیاز دارد.

شرکت رسام استیل با بالاترین استاندارها و بهترین و مرغوب ترین متریال، تمام مراحل نصب نرده کابلی را با هماهنگی با مشتریان گرامی انجام می دهد و ایمن ترین و زیباترین نرده کابلی را اجرا می نماید.

نرده کابلی پرده ای

مراحل نصب و اجرای کار نرده کابلی

اندازه برداری و تعیین متراژ دقیق کار

انتخاب مدل مناسب نرده کابلی مطابق با شرایط محیطی نصب و سلیقه خریدار

انجام زیرسازی کار متناسب با مدل نرده و محدودیت های محل اجرای نرده

ساخت پایه ها و اتصالات مهارکش کابل ها در کارخانه

ارسال پکیج کامل نرده استیل به محل کار جهت مونتاژ ( شامل پایه های رنگ شده و سوراخکاری شده بهمراه اتصالات و کابل های محافظ )

مراحل نصب و انجام کشش در کابل ها بوسیله دستگاههای استاندارد و توسط کارشناسان با تجربه انجام می گردد.

تمام مراحل ساخت و نصب نرده کابلی در شرکت رسام استیل با توجه کامل به نکات فنی و عملیاتی و توسط باتجربه ترین تکنسین ها و استفاده از مرغوب ترین متریال ها و اتصالات و سیم بکسل استاندارد صورت می پذیرد.

نکات فنی در اجرای نرده کابلی

مهمترین نکته فنی در هنگام اجرای نرده کابلی میزان کشش کابل های محافظ آن می باشد که بصورت افقی یا عمودی میان پایه ها قرار می گیرند و ایمنی نرده را تضمین می کنند و ضربات وارد به نرده را جذب می نماید.

اگر اتصالات نگهدارنده سیم بکسل به پایه های نرده از مرغوبیت خوبی برخوردار نباشد و تکنسین نصب کننده نرده نیز مهارت کافی و تجربه لازم را برای تنظیم میزان فشار وارد به کابل را توسط مهارکش، نداشته باشد و بزودی هم کابل ها شل می شوند و نتیجه کار، بسیار خطرناک و غیر ایمن خواهد شد!

نرده کابلی راه پله

 قیمت انواع مدل نرده کابلی

با توجه به تغییر قیمت های مواد اولیه و بخصوص استیل های ضدزنگ و مرغوب مورد استفاده در نرده کابلی، لطفا جهت اطلاع از کسب قیمت بروز نرده کابلی با کارشناسان فروش مجموعه رسام استیل در ارتباط باشید.

نرده کابلی تراس ویلایی

قیمت نرده کابلی در مدل های مختلف

قیمت پله نرده کابلی

مدل نرده کابلیقیمت (تومان)

اتصالات استیل

اتصالات آهنی

قیمت نرده کابلی پله

1300000

710000

قیمت نرده کابلی تراس

1700000

750000

قیمت نرده کابلی بالکن

1800000

920000
قیمت نرده کابلی عمودی

2300000

1300000

قیمت نرده کابلی آهنی

6300000

5400000

قیمت نرده کابلی چوبی

2400000

1250000

  * قیمت بر حسب متر طول در راه پله و متر مربع در بالکن می باشد.

  * قیمت با محاسبه لوله و پروفیل استیل ، آهن و چوب دستگیر، یراق ، کابل و نصب می باشد.

  * هزینه حمل نیز بصورت جداگانه می باشد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز مدل های مختلف نرده کابلی لطفا تماس حاصل فرمایید.

نرده کابلی آهنی

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.

محصولات مشابه را مشاهده بفرمایید:

پروژه ها

19- اجرای درب استیل تک لنگه
18- اجرای درب استیل حفاظ دار
17- سازه های استیل
16- کاور استیل ستون
15- اجرای درب استیل
14- اجرای آینه های مدرن و دکوراتیو
11- نرده استیل
10- اجرای پله شیشه ای و نرده شیشه ای
9- اجرای پله استیل طلایی
8- اجرای پله چوبی و نرده استیل

جستجو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Project Six

Project Six

17- سازه های استیل

17- سازه های استیل