سلام ، به سایت گروه مهندسی رسام استیل خوش آمدید.

09127228198

09198906993

تهران - شمس آباد - کوچه قریب پلاک 1415

پله معلق (پله شناور) – قیمت پله معلق

پله معلق (پله شناور) – قیمت پله معلق

پله معلق ( پله شناور) - قیمت پله معلق

پله معلق- قیمت پله معلق

پله معلق یا پله شناور بگونه ای طراحی و اجرا می گردد که به ظاهر در هوا معلق و شناور می باشد یعنی کف پله در هوا شناور هستند!

این مدل پله می تواند زیبایی و نمایی خیره کننده را به دکوراسیون ساختمان و منزل شما ایجاد نماید و نور بیشتری هم بخوبی به محیطی اطراف منزل منتقل می گردد. البته هنگامی که بدون نرده نیز نصب می گردد این زیبایی و شیک بودن، دوچندان می گردد.

راه پله معلق با شکل های متنوعی از جمله ال شکل، یوشکل، معلق شیشه ای، پله های شناور بتنی، آهنی و پله های شناور کنسولی اجرا می گردد که اجرای هر کدام از شکل های بیان شده بستگی به قابلیت اجرا در فضای محل نصب و سلیقه مشتری دارد.

با استفاده از پله های معلق در فضای منزل، فضاهای بسته و تنگ را بازتر و وسیع تر به نظر می رسد و در مجموع، فضای خانه را بزرگتر نشان می دهد.

پله شیشه ای مدرن

نصب پله معلق

برای اینکه مدل و طرح پله معلق را اجرا نمود علاوه بر سلیقه مشتری، باید بررسی نمود که فضای موجود برای اجرای پروژه چقدر و چه شرایطی دارد. بطور مثال آیا دیوار اصلی در محل اجرای پله وجود دارد؟

یکی از طرح های که کارشناسان ارائه داده اند و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است طرح های مینیمالیستی است.

شاید اینگونه برداشت شود که معلق وشناور بودن پله ها در این مدل پله، سبب ایجاد خطر و ایجاد نگرانی می شود اما آنچه که سبب شده است این مدل پله بسیار مورد استفاده قرار گیرد امنیت و استحکامی می باشد که این مدل پله ها دارند چرا که پله ها در انتهای خود به یک شاسی فلزی مستحکم که در دیوار کار گذاشته شده است محکم متصل می شوند که امنیت و استحکام خوبی را ایجاد می نماید.

پله معلق یا شناور

ما در مجموعه رسام استیل با کیفیت ترین پله های معلق را با مرغوب ترین متریال ها و رعایت تمامی استانداردها و نکات فنی و مطابق با سلیقه مشتریان گرامی را تولید و اجرا می نماییم.

شاسی فلزی پله معلق
شاسی فلزی پله معلق

قیمت انواع مدل پله معلق

پله معلق شیشه ای

پله معلق شیشه ای یکی از شیک ترین و مدرن ترین راه پله های شناور است که می تواند در فضای کوچک هم استفاده گردد. این مدل پله کمک شایانی به انتشار نور در فضا و روشنایی بیشتر فضای منزل و ساختمان می گردد.

جنس شیشه ها در این مدل پله از شیشه سکوریت نشکن با ضخامت مناسب می باشد و اتصالات از متریال استیل ضدزنگ 304 یا استیل 316 می باشد که سبب می شود ترکیبی زیبا و لوکس را ایجاد نمایند.

پله شیشه ای معلق کنار دیوار

پله معلق بتونی

پله معلق بتونی، پله ای امن و محافظ و مستحکم می باشد که به دلیل حساسیت نصب آن، اجرای آن باید با محاسبه بسیار دقیق صورت پذیرد. چرا که وزن زیاد پله که از بتون است می تواند برای شاسی فلزی کنار آن ایجاد دردسر نماید و اگر بخوبی محاسبات انجام نگردد سبب ایجاد طول عمر کم پله می گردد.

البته برای حل مشکل وزن بتون، از سنگ های مصنوعی هم می توان بهره برد تا بخوبی حمل و نقل و نصب انجام گردد.

پله معلق سنگی

پله معلق چوبی

دراین مدل پله، از چوب بعنوان کف پله ها استفاده می گردد و شاسی یا اسکلت اصلی نیز از آهن و یا استیل می باشد. جنس چوب مورد استفاده در این مدل پله نیز چول راش و یا گردو می باشد.

در بعضی مکان ها امکان اجرای پله به کمک جاسازی شاسی در دیوار وجود ندارد و مجبور می شویم پله شناور را مستقیما بر روی یک دیواره ثابت، طراحی و اجرا کنیم. که البته این طرح در راه پله های کوچک می تواند بخوبی جواب دهد.

این مدل پله زیبایی و حسی سرشار از جذابیت طبیعت را در محیط منزل ارائه می دهد.

پله معلق چوبی

پله معلق فلزی

در این مدل پله می توان از پله هایی از جنس آهن مقاوم و یا استیل استفاده نمود. اگر در کنار محل نصب پله، دیواری وجود نداشته باشد می توان از یک شاسی نگهدارنده شناور مستحکم در کنار پله استفاده نمود که بتواند نقش تکیه گاه و نگهدارنده پله ها را ایفاد نماید. این شاسی مستحکم را در برخی موارد می توان از کف زمین پایین پله به کف سقف متصل نمود.

اجرای پله معلق استیل

در گروه مهندسی رسام استیل طرح های خلاقانه و مدرن انواع پله معلق با ترکیب با شیشه طراحی و ساخته و اجرا می گردد.

برای اطلاع از مدل های متنوع پله معلق و همچنین قیمت آنها با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا همراه با بازدید از مکان نصب و اندازه برداری جهت ابعاد دقیق، در مشاوره و راهنمایی برای انتخاب مدل صحیح پله معلق کمک شما باشند.

پله معلق کابلی

این مدل پله جذابیت، زیبایی و شیک بودن خاصی را بهمراه دارد. در این مدل پله معلق، از کف پله هایی به جنس چوب و یا فلز استفاده می گردد که با استفاده از صفحاتی کمکی در زیر کف پله ها و پیچ هایی محکم به دیوار اصلی متصل می شوند.

در این مدل پله و نرده کابلی از سیم بکسل های مقاوم که بصورت عمودی از انتهای پله ها به کف سقف متصل می شوند بهره برده می شود که علاوه بر استحکام پله ها، سبب زیبایی محیطی نیز می گردد.

رنگ دیوار کناری را نیز می توان به رنگ کابل مورد استفاده کرد تا اثر دید کابل را محو نمود.

پله معلق مدرن و حرفه ای کابلی

پله معلق متصل به دیواره های شیشه ای

در این مدل پله، از دیواره هایی شیشه ای بعنوان تکیه گاه و شاسی اصلی پله استفاده می گردد که در دو طرف دیوار، می توانند وزن تمام پله ها را تحمل نمایند.

در این مدل پله، جنس پله ها چوبی می باشد که باید در هماهنگی با طراحی داخل منزل باشد.

این طرح با ترکیب نرده هایی شیشه ای بعنوان تکیه گاه پله ها و پله هایی چوبی، طرحی زیبا و منحصر به فرد می تواند برای فضای داخلی منزل ایجاد نماید.

اتصالاتی هم که در این مدل پله استفاده می گردد می تواند در طرح ها و رنگ های متنوعی استفاده شود تا زیبایی و جذابیت پله را حفظ نماید.

پله معلق متصل به دیواره های شیشه ای

جهت اطلاع از قیمت بروز پله معلق با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت پله معلق

پله معلق با توجه به طرح های مختلفی که می تواند در محل پروژه اجرا گردد و اجزای کمتر نسبت به پله های دیگر، عموما با قیمت کمتری می تواند اجرا گردد.

محاسبه قیمت در این مدل پله ها، به عوامل زیر می تواند وابسته باشد:

1- متریال مورد استفاده

2- متراژ پروژه

3- طرح انتخابی

4- جنس یراق الات در طرح های شیشه ای

پله تمام شیشه ای

گروه رسام استیل با بهره گیری از کارشناسان و مجریانی با تجربه و کاربلد، بهترین پله های استیل را با مرغوب ترین متریال ها در طرح ها و رنگ ها و اندازه های گوناگون ارائه می دهد.

قیمت پله معلق

قیمت واحد بر مبنای متر طول ارتفاع شاسی پله معلق و تعداد کف پله است

قیمت پله معلق با شاسی آهنی

متر طول

پله معلق شیشه ای

پله معلق چوبی

پله معلق آهنی

پله معلق بتنی

2 متر

6100000 تومان

3200000 تومان

2900000 تومان

3400000 تومان

3 متر

6700000 تومان

3500000 تومان

3200000 تومان

3700000 تومان

6 متر

6900000 تومان

3600000 تومان

3500000 تومان

3900000 تومان

·         قیمت هر کف پله معلق بر اساس ابعاد و نوع متریال می باشد.

·         هزینه حمل بار بر عهده خریدار می باشد.

·         برای اطلاع از قیمت بروز پله معلق با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

پله معلق با هندریل شیشه

پله دوبلکس در گروه مهندسی رسام استیل توسط افرادی باتجربه و کاربلد و حرفه ای طراحی و اجرا می گردد و به شما این تضمین را می دهیم تا پله ای زیبا و امن و آرام بخش را مطابق با سلیقه شما مشتریان گرامی اجرا نماییم.

پله شیشه ای معلق

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.

از محصولات مشابه دیدن فرمایید:

پروژه ها

19- اجرای درب استیل تک لنگه
18- اجرای درب استیل حفاظ دار
17- سازه های استیل
16- کاور استیل ستون
15- اجرای درب استیل
14- اجرای آینه های مدرن و دکوراتیو
11- نرده استیل
10- اجرای پله شیشه ای و نرده شیشه ای
9- اجرای پله استیل طلایی
8- اجرای پله چوبی و نرده استیل

جستجو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Project Six

Project Six

17- سازه های استیل

17- سازه های استیل