سلام ، به سایت گروه مهندسی رسام استیل خوش آمدید.

09127228198

09198906993

تهران - شمس آباد - کوچه قریب پلاک 1415

حفاظ استیل – قیمت حفاظ استیل – حفاظ استیل پنجره – حفاظ استیل بالکن

حفاظ استیل – قیمت حفاظ استیل – حفاظ استیل پنجره – حفاظ استیل بالکن

قیمت حفاظ استیل

قیمت حفاظ استیل

حفاظ استیل یک سازه امنیتی بسیار مستحکم و از جنس استیل ضدزنگ می باشد که بسیار کم هزینه می باشد و برای جلوگیری از ورود سارق یا به تعویق انداختن آن به واحد های تجاری و اداری و محافظت از مسیرهای ورودی به داخل ساختمان های مسکونی مانند پنجره ها، بالکن و تراس و درب های ورودی ساختمان ساخته می شود و در بیرون نمای ساختمان ( و گاهی در داخل ساختمان) نصب می گردد..

حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل ساخته شده در رسام استیل از مرغوبت ترین متریال، استیل 304 دارای مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و شرایط محیطی و  رطوبت می باشد و در هر مکانی که نصب گردد ظاهر زیبا و مدرن خود را حفظ خواهد نمود.

حفاظ های استیل ساخته شده در گروه مهندسی رسام استیل به دلیل استفاده از مرغوب ترین متریال ها و اتصالات استیل با کیفیت از جنس استیل 304، ضدزنگ و ضد فرسایش می باشند و هزینه نگهداری و تعمیرات مانند سایر درب ها ندارند و با استحکام بالایی که دارند بصورت مادام العمر می توان از  آنها به عنوان یک سازه استیل مدرن و زیبا استفاده نمود.

حفاظ استیل درب ورودی

قیمت انواع مدل های حفاظ استیل

منافع استفاده از حفاظ استیل شرکت رسام استیل :

1- حفاظ استیل ساخته شده امکان نصب در هر مکانی را دارد.

2- حفاظ استیل ساخته شده هرگز پوسیده و زنگ زده نخواهد شد.

3- حفاظ استیل را در مکان های مختلفی مانند پنجره، بالکن، تراس، درب ساختمان، درب بانک، درب مغازه، درب فروشگاه می توان نصب نمود.

حفاط استیل پنجره

گروه مهندسی رسام استیل با داشتن منابع انسانی ارزشمند و کارشناسان و مهندسانی خلاق و با تجربه و کاربلد و استفاده از مدرن ترین تجهیزات ساخت حفاظ استیل و درب استیل و نرده استیل ( دستگاههای پرس، جوش آرگون، لیزر) اقدام به طراحی و ساخت و نصب با کیفیت ترین و مدرن ترین مدل های حفاظ استیل با مرغوب ترین متریال و به صورت سفارشی و برای هر مکانی می نماید.

قیمت حفاظ استیل ساخته شده در گروه مهندسی رسام استیل بسیار مناسب و عادلانه می باشد که بسیاری از سازندگان و معماران ساختمان پروژه های حرفه ای و مدرن خود را به ما می سپارند.

برای اطلاع کامل از قیمت بروز حفاظ استیل رسام  از شرکت رسام استیل  با واحد مشاوره و فروش  تماس حاصل فرمایید.

حفاظ استیل بانکی ورودی مجتمع

چگونه از قیمت بروز حفاظ استیل آگاه شویم؟

گروه مهندسی رسام استیل یکی از پیشگامان تولید حفاظ استیل، قیمت آنلاین و بروز انواع مدل های حفاظ استیل را ( حفاظ استیل بانکی، حفاظ استیل بالکن، حفاظ استیل پنجره) با بهترین متریال های استیل 304 دراین وب سایت قرار می دهد و می توانید از قیمت آن مطلع گردید.   

حفاظ استیل در چه مکانی نصب می شود؟

حفاظ استیل در تراس ها، بالکن ها، پنجره ها و درب های ورودی ساختمان نصب می گردد. اجرای حفاظ استیل باید توسط یک مجموعه با تجربه و کاربلد انجام شود و ضمانت اجرایی کار در رسام استیل، بخشی از تهعد و نام تجاری ما می باشد.

قیمت حفاظ استیل درب ورودی ساختمان چقدر است؟

جهت تعیین دقیق قیمت حفاظ استیل درب ورودی ساختمان باید اندازه دقیق ارتفاع و عرض درب، کیفیت استیل و اتصالات و یراق آلات، تعداد لنگه های ثابت و بازشود، ضخامت پروفیل ها و لوله های مورد استفاده در حفاظ استیل باید دقیق مشخص گردد که اینکار توسط کارشناسان با تجربه ما صورت می پذیرد

حفاظ استیل پنجره

دراین مقاله عملی موارد زیر در مورد حفاظ استیل توضیح داده خواهد شد:

  • حفاظ استیل
  • قیمت حفاظ استیل
  • حفاظ استیل پنجره
  • حفاظ استیل بالکن
  • حفاظ استیل بانکی
  • حفاظ استیل درب
حفاظ استیل بانکی ورودی ساختمان

قیمت حفاظ استیل

شاید در نگاه اول قیمت تمام شده یک حفاظ استیل بیشتر از سایر مدل های دیگر حفاظ ساختمانی باشد اما با توجه به اینکه حفاظ استیل به کمترین تعمیرات و نگهداری نیاز دارد، قیمت آن در طولانی مدت، کاملا منطقی و به صرفه می باشد.

آگاهی از قیمت حفاظ استیل پنجره و بالکن برای ساختمان مسکونی برای بسیاری از مشتریان گرامی یک امر مهم محسوب می گردد، تا بتوانند بر اساس آن قیمت هر متر حفاظ استیل پنجره یا بالکن منزل خود را محاسبه کنند و اقدام به اجرای حفاظ استیل نمایند.

نحوه قیمت گذاری حفاظ استیل بسته به مکان نصب آن و نوع متریال، کیفیت عملیات تولید حفاظ استیل و کیفیت اجرای آن متفاوت خواهد بود.

بدین گونه که حفاظ استیل 304 بدلیل اینکه آلیاژ مرغوب تری نسبت به استیل 201 می باشد قیمت بیشتری هم خواهد داشت.

حفاظ استیل بانکی

در صورتی که همراه با حفاظ استیل از شیشه های سکوریت یا لمینت هم استفاده گردد مقداری قیمت نیز افزایش خواهد یافت اما زیبایی خاصی به محیط اطراف و دکوراسیون خواهد بخشید.

همچنین حفاظ استیل بانکی به دلیل اینکه باید حفاظت بسیار بالایی را ایجاد نماید باید از مرغوب ترین متریال با بیشترین ضحامت پروفیل و لوله ساخته شود تا بتواند محافظت کامل را ایجاد نماید و به تبع آن، قیمت بیشتری هم نسبت به سایر حفاظ استیل خواهد داشت. مبلغ پایه برای حفاظ استیل بالکن هم بر اساس متر مربع مکان اجرای حفاظ استیل محاسبه می گردد.

شرکت رسام استیل برای ساخت انواع مدل های حفاظ استیل از مرغوب ترین متریال و بهترین روش های ساخت و تولید برای ارائه بهترین حفاظ استیل با پایین ترین قیمت حفاظ استیل 304،  به شما مشتریان گرامی استفاده می نماید.

حفاظ استیل بانکی درب

نکاتی که در قیمت حفاظ استیل بسیار مهم می باشند عبارتند از:

1- جنس استیل مورد استفاده در ساخت حفاظ استیل در قیمت آن موثر است.

2- هر اندازه فاصله بین لوله های حفاظ استیل ( گارد محافظ) کمتر باشید قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

3- ثابت بودن یا بازشو بودن حفاظ در مدل حفاظ استیل بانکی، در قیمت تاثیرگذار خواهد بود.

گروه مهندسی رسام استیل با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و متریال های مرغوب، حفاظ استیل را با بالا‌ترین کیفیت اجرا می نماید. برای مشاوره و آگاهی از قیمت بروز حفاظ استیل با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت حفاظ استیل در مدل های مختلف

قیمت حفاظ استیل

مدل حفاظ استیلقیمت (تومان)

استیل 304

استیل 201

قیمت حفاظ استیل بانکی

1450000

900000

قیمت حفاظ استیل پنجره

1700000

800000

قیمت حفاظ استیل بالکن

1900000

700000
قیمت حفاظ استیل درب ورودی

2100000

1500000

قیمت حفاظ استیل ضد سرقت

2200000

1300000

قیمت حفاظ استیل تراس

2350000

500000

  * قیمت بر حسب متر مربع می باشد.

  * قیمت با محاسبه لوله و پروفیل استیل ، یراق آلات و نصب می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع مدل حفاظ استیل تماس حاصل نمایید.

حفاظ استیل پشت پنجره – حفاظ استیل پنجره – حفاظ پنجره

حفاظ استیل پنجره به دوسته ضد سرقت و محافظ کودک تقسیم بندی می شوند که بسته به دارد که حفاظ استیل قرار است در کدام طبقه نصب گردد.

در ساختمان ها چندین طبقه و برج های مسکونی و تجاری با توجه به اینکه خطر سقوط افراد و بخصوص کودکان از پنجره ها و بالکن ها وجود دارد، نصب حفاظ استیل با قیمت مناسب و کیفیت خوب (ترکیب اتصال دیوار کوب و لوله های استیل که با قطر های 38 و 51 میلیمتر ساخته می شود)، می تواند به کاهش امکان این خطر کمک نماید. 

در طبقات اول ساختمان ها نیز از حفاظ استیل بانکی به جهت حفاظت و ایجاد امنیت و ضدسرقت، استفاده می گردد.

برای ساخت حفاظ پنجره استیل از پروفیل و قوطی 40 میلمیتر و لوله های 25 و 38 میلمیتر از استیل 304 درجه یک ضدزنگ استفاده می گردد.

حفاظ استیل تراس

حفاظ استیل درب آپارتمان

درهای ورودی ساختمان ها معمولا دارای یک مشکل بزرگ هستند بگونه ای که سارقین می توانند با استفاده از همین مشکل براحتی وارد ساختمان شوند. آنها بوسیله یک دیلم ساده، فریم در را با فشار براحتی خم می کنند و زبانه های قفل اصلی در را از جای خود خارج می کنند و به آسانی مغزی قفل درب را شکسته و وارد منزل می شوند.

بدین جهت برای جلوگیری از سرقت و ایجاد امنیت بالا در ساختمان باید از یک حفاظ مقاوم و مستحکم در جلوی درب ساختمان استفاده کرد که دراین میان تمام حفاظ های درب ورودی آپارتمان، حفاظ استیل مناسب ترین گزینه می باشد.

 حفاظ استیل درب آپارتمان یک مانع ایمن و مستحکم در برابر هر نوع فشار وارده و ضربه می باشد که از متریال استیل 304 ساخته می شود که ضدزنگ و بدون تغییر رنگ می باشد و ظاهری صیقلی، زیبا و یکدست را برای نمای بیرونی درب آپارتمان ایجاد می نماید. 

تمام لوله ها و اتصالات و یراق آلات مورد استفاده در این حفاظ استیل از با کیفیت ترین متریال و با طول عمر و ماندگاری بسیار بالا ساخته می شود.

حفاظ استیل ورودی مجتمع

خصوصیات حفاظ استیل درب ورودی آپارتمان:

1- زیبایی ظاهری بهمراه استحکام و دوام بسیار بالا و بی نظیر

2- سهولت در نگهداری و نظافت به دلیل سطح صیقل و براق استیل 304

3- بدون از دست دادن کیفیت اولیه و ظاهری ماندگار و زیبا

4- سازه حفاظ استیل درب ساختمان سبک ولی بسیار مقاوم می باشد.

حفاظ استیل ورودی منزل

حفاظ بانکی – حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل بانکی در مکان هایی که به امنیت بسیار بالایی نیاز است مانند بانک ها، طلافروشی ها، صرافی ها استفاده می گردد که نسل جدیدی از سازه هایی با امنیت بالا شناخته می شوند که بدلیل استحکام بسیار بالایی که دارند مورد تایید بیمه ها و پلیس هم قرار گرفته است.

حفاظ استیل بانکی به دو صورت، با ستون عمودی بدون چارچوب و یا با فریم استیل ساخته می شوند که در ساخت آن از لوله های استیل 304 ضدزنگ با قطر 25 میلیمتر و پروفیل 40*40 میلیمتر (با ضخامت های مختلف از 1 میلیمتر تا 2 میلیمتر) و میله های فولادی استفاده می گردد و به جهت اتصال عالی و مقاوم از از جوش آرگون استیل در اتصالات اجزای آن استفاده می گردد.

حفاظ بانکی استیل یا به صورت ثابت برای پشت نمای شیشه ای بدون بازشو و یا حفاظ استیل بازشو برای درب های ورودی ساختمان ها ساخته می شود.

 

نصب حفاظ  استیل بانکی به مهارت و تجربه بالایی نیاز دارد به همین جهت گروه مهندسی رسام استیل در اجرای این سازه ی استیلی، از متخصصان و کارشناسان باتجربه و کاربلد بهره می گیرد.

 

حفاظ بانکی استیل

نکاتی که در زمان نصب حفاظ استیل بانکی باید مورد توجه قرار بگیرد:

1- فاصله میان ستون های پروفیل در حفاظ استیل بانکی بین 100 تا 150 سانتیمتر است.

2- متریال استیل حفاظ بانکی از نوع آلیاژ S30400  می باشد.

3- لوله های استیل به صورت موازی و در یک فاصله مشخص، به ستون ها جوش داده می شود.

حفاظ استیل رسام استیل با طراحی زیبا، مدرن و متفاوت از بهترین متریال استیل 304 توسط ماهرترین و باتجربه ترین تکنسین ها و کارشناسان اجرایی با دقتی بسیار بالا تولید می شود.

حفاظ بانکی استیل

حفاظ استیل بالکن – حفاظ استیل تراس

استفاده از حفاظ استیل بالکن  هم به دلیل حفظ جان افراد بخصوص کودکان و عدم سقوط آنها هنگامی که در بالکن هستند مهم است و هم به دلیل کاهش احتمال ورود سارقین به داخل ساختمان از طریق مسیر بالکن!

حفاظ استیل بالکن که در طبقات اول ساختمان نصب می گردد از نوع حفاظ استیل بانکی هستند که با پروفیل های استیل ضخیم با انداره های 40 و 60 میلیمتر به شکل چارچوب تمام استیل ساخته می شود.

به جهت حفظ نمای ساختان و حفظ دکوراسیون، حفاظ استیل بالکن باید بخوبی طراحی و اجرا گردد. جنس حفاظ  استیل استیل ضد زنگ و مقاوم با استاندارد استیل 304 می باشد چرا که بصورت مداوم در برخورد با هوای بیرون و رطوبت قرار دارد. 

حفاظ استیل بالکن شرکت رسام استیل به صورت کاملا ضد سرقت و با لوله های استیل 304 به  قطر 25 و 38 میلیمتر  و در یک چار چوب استیل از پروفیل 40*40 میلیمتر، طراحی و ساخته و اجرا می شود.

در نصب حفاظ استیل بالکن باید نکات مهم زیر را مورد توجه قرار داد:

1- اندازه استاندارد فاصله میان حفاظ های بالکن 12 تا 15 سانتیمتر می باشد.

2- ارتفاع حفاظ استیل بالکن در طبقات بالایی ساختمان 110 تا 140 سانتیمتر می باشد.

حفاظ درب استیل

قیمت هر متر حفاظ استیل – قیمت حفاظ استیل پنجره

هر چقدر در ساخت حفاظ استیل پنجره از متریال های درجه یک و باکیفیت و مرغوب و با ضخامت بالا ( برای حفاظت و امنیت بیشتر) استفاده گردد درست است که قیمت نهایی کار مقداری بیشتر می گردد اما با توجه به اینکه در ادامه، هزینه های نگهداری و تعمیرات آنها بسیار کم خواهد بود، در مجموع استفاده از حفاظ استیل را مقرون به صرفه می نماید.

با توجه به اینکه حفاظ برای چه مکانی و با چه لوله و پروفیل هایی قرار است ساخته و نصب گردد، قیمت حفاظ استیل پنجره متفاوت خواهد بود.

به منظور کسب اطلاعات دقیق از نحوه اجرای حفاظ استیل پنجره و قیمت بروز آن با کارشناسان فروش رسام استیل در ارتباط باشید.

لیست قیمت حفاظ استیل به جهت اطلاع اولیه و مقایسه انواع آن، به ترتیب زیر می باشد:

حفاط استیل پنجره

لیست قیمت حفاظ استیل304

متراژ

درب

بالکن

پنجره

قیمت هر متر حفاظ استیل نردبانی

480000

460000

440000

قیمت هر متر حفاظ استیل کلاف

640000

580000

530000

قیمت هر متر حفاظ استیل خطی

140000

100000

820000

چارچوب حفاظ استیل از پروفیل 40*40 میلیمتر است.

گارد های امنیتی عمودی و افقی از لوله استیل با قطر 25 میلیمتر است.

نحوه اتصال اجزای حفاظ بوسیله جوشکاری آرگون است.

قیمت حفاظ استیل بالکن – قیمت حفاظ استیل تراس

با توجه به استفاده از متریال های مختلف در ساخت حفاظ استل بالکن و تراس و همچنین روش های مختلف باری ساخت و تولید اجزای آن و همچنین روش های مختلف نصب آن، قیمت های متفاوتی را برای این مدل حفاظ استیل ایجاد نموده است.

از آنجایی که این نوع حفاظ در فضای باز مورد استفاده قرار میگیرد و در معرض خوردگی و فرسایش و اکسیداسیون میباشد متریال مورد استفاده در آن باید مرغوب ترین متریال استیل باشد و به همین دلیل قیمت حفاظ استیل بالکن و قیمت حفاظ استیل تراس در مقایسه با سایر حفاظ ها با مواد دیگر ( مثلا آهنی) بیشتر خواهد شد.

برای تعیین دقیق هزینه ساخت و نصب حفاظ استیل بالکن را محاسبه نمود باید ابعاد محل بالکن ( یا تراس) اندازه برداری دقیق گردد و بعد از انتخاب مدل ظاهری حفاظ استیل، کیفیت لوله ها و پروفیل های استیل و اتصالات آن باید مشخص گردد تا بتوان قیمت نهایی آن مشخص شود. 

البته نوع امنیتی و دکوراتیو آن نیز در قیمت تاثیرگذار میباشد.

لیست قیمت حفاظ استیل بالکن به جهت اطلاع اولیه و مقایسه انواع آن، به ترتیب زیر می باشد:

حفاظ استیل تراس و پنجره

   لیست قیمت حفاظ استیل بالکن

متراژ

لوله 51

لوله 38

لوله 25

قیمت حفاظ استیل بالکن 304

1350000ریال

1150000ریال

850000ریال

قیمت حفاظ استیل بالکن 201

1030000ریال

830000ریال

530000ریال

قیمت حفاظ استیل بالکن و شیشه

4500000ریال

3500000ریال

2500000ریال

اتصالات و یراق آلات دیوارکوب از استیل 304 و استیل 201 می باشد.

فواصل استاندارد بین گارد های محافظ 11 سانتیمتر می باشد.

چار چوب حفاظ از  استیل با پروفیل 40*40 میلیمتر می باشد.

قیمت حفاظ استیل بانکی – قیمت حفاظ بانکی

حفاظ استیل بانکی به جهت تقویت آن به کمک گاردهای محافظ افقی از لوله های استیل با قطر 25 میلیمتر و همچنین بهترین روش اتصال پروفیل ها و لوله استیل مورد استفاده در آن به کمک جوش آرگون، مناسب ترین و ایمن ترین مدل حفاظ استیل موجود در بازار می باشد که در مکان های خاص مانند بانک و مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت و تولید و نصب حفاظ استیل بانکی از استانداردهای خاصی تبعیت می کند و به همین جهت قیمت حفاظ استیل بانکی بر اساس متر مربع سازه اجرا شده در آن، محاسبه می گردد.

حفاظ استیل بانکی

بعد از اندازه برداری دقیق محل اجرای آن و انجام نقشه برش و سوراخکاری و خمکاری پروفیل های 40 در 40 میلیمتر و محاسبه دقیق متریال مورد استفاده و اجرت نیروی کار، هزینه دقیق نصب حفاظ  استیل بانکی تعیین می گردد.

در انجام فرایند تعین قیمت این محصول نیز باید پس از اندازه برداری دقیق محل نصب حفاظ و طراحی نقشه برش و سوراخ کاری پروفیل های 40 در 40 میلیمتر و محاسبه هزینه پرت کار و اجرت دستمزد نیرویی اجرایی حفاظ استیل بانکی و در نظر گرفتن میزان سود 10 درصد پیش فاکتور با کامل جزئیات اجرای برای مشتری صادر شود.

لیست قیمت حفاظ استیل بانکی به جهت اطلاع اولیه و مقایسه انواع آن، به ترتیب زیر می باشد:

شما خریداران گرامی می توانید جهت هماهنگی برای اعزام کارشناس به محل نصب حفاظ استیل بانکی با واحد فروش شرکت رسام استیل تماس حاصل فرمایید.

حفاظ استیل بانکی

   لیست قیمت حفاظ استیل بانکی

مدل و متراژ

درب

بالکن

پنجره

قیمت حفاظ استیل بانکی نردبانی حداقل 20 متر مربع

7500000ریال

7500000ریال

8500000ریال

قیمت حفاظ استیل بانکی کلاف حداقل 10 متر مربع

8500000ریال

10500000ریال

11500000ریال

قیمت حفاظ استیل بانکی باز شو حداقل 5 متر مربع

14500000ریال

13500000ریال

15500000ریال

چارچوب حفاظ از پروفیل استیل 40*40 میلیمتر می باشد.

گارد های محافظ افقی از لوله استیل با قطر 25 میلیمتر می باشد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.

محصولات مشابه را مشاهده بفرمایید:

پروژه ها

19- اجرای درب استیل تک لنگه
18- اجرای درب استیل حفاظ دار
17- سازه های استیل
16- کاور استیل ستون
15- اجرای درب استیل
14- اجرای آینه های مدرن و دکوراتیو
11- نرده استیل
10- اجرای پله شیشه ای و نرده شیشه ای
9- اجرای پله استیل طلایی
8- اجرای پله چوبی و نرده استیل

جستجو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Project Six

Project Six

17- سازه های استیل

17- سازه های استیل