سلام ، به سایت گروه مهندسی رسام استیل خوش آمدید.

09127228198

09198906993

تهران - شمس آباد - کوچه قریب پلاک 1415

قیمت انواع نرده شیشه ای و جدیدترین طرح های نرده شیشه ای (اکسپوز، دفنی، فین گلاس)

قیمت انواع نرده شیشه ای و جدیدترین طرح های نرده شیشه ای (اکسپوز، دفنی، فین گلاس)

قیمت نرده شیشه ای، نرده شیشه ای، هندریل شیشه ای، جان پناه شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای یا هندریل شیشه ای یک محصول مستحکم و مدرن و ترکیبی از فلز و شیشه می باشد که به جهت افزایش حفاظت و ایمنی و افزایش زیبایی و تقویت روشنایی طبیعی در اطراف راه پله ها و بالکن نصب می گردد.

شیشه های این سازه زیبا و مستحکم از نوع شیشه سکوریت و لمینت دولایه در ضحامت های 10، 16 و 20 میلی متر می باشد و با افزایش کیفیت شیشه و تعداد لایه های آن، ایمنی و استحکام هم بالاتر خواهد رفت. 

همچنین ارتفاع نرده شیشه ای بین 110 تا 140 سانتی متر اجرا می گردد و به جهت افزایش استحکام و مقاومت ایستایی، نرده های شیشه ای به کمک اتصالات و پنل های فلزی با مرغوب ترین جنس، به یکدیگر متصل می گردند.

در مدل های ترکیبی شیشه و فلز، پایه های فلزی از آلیاژه های ضدزنگ استیل می باشد و در فواصل حدود 100 سانتی متری نصب می شوند تا وزن شیشه های نرده میان آنها بخوبی تقسیم شود و ایستایی نرده شیشه ای بخوبی تضمین گردد.

در گروه مهندسی رسام استیل اجرای نرده شیشه ای از شیشه هایی با بالاترین کیفیت و مرغوبت ترین جنس ساخته می گردد و طراحی و اجرای نرده شیشه ای هم مطابق با سلیقه و نظر خریداران محترم و شرایط محیطی نصب آن انجام می گردد.

نرده شیشه ای بالکن

کاربرد نرده شیشه ای

نرده شیشه ای در گروه مهندسی رسام استیل با در نظر گرفتن مکان نصب و شرایط محیطی، به صورت نرده شیشه ای روکار اکسپوز، نرده شیشه ای دفنی، هندریل فیکس پوینت و اسپیگات اجرا می گردد.

نصب نرده شیشه ای در ساختان شما علاوه بر حفظ ایمنی و راحت قدم نهادن بر روی پله ها، سبب زیبایی محیط اطراف و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان شما می گردد. با استفاده از نرده شیشه ای براحتی نور طبیعی می تواند در محیط اطراف آن بخوبی منتشر شود و منظره های اطراف آن، بخوبی قابل مشاهده می باشد.

در فروشگاه و برج های تجاری و فرودگاه و هتل ها، علاوه بر نکاتی که بیان گردید، استفاده از نرده شیشه ای سبب نرده کشی و فاصله گذاری ایمن نیز خواهد شد.

امروزه استفاده از نرده های شیشه ای بدلیل محافظت و ایمنی بالا و همچنین شفافیت و زیبایی که به محیط اطراف می بخشد یک انتخاب اصلی برای ساختمان ها مدرن و امروزی شده است.

در رسام استیل بروزترین و شیک ترین مدل های نرده شیشه ای با بهترین شیشه های ایمن لمینت و سکوریت و مرغوب ترین اتصالات و یراق آلات و با قیمتی عادلانه و مناسب ارائه می گردد.

اجرای نرده شیشه ای استیل

انواع نرده شیشه ای رسام استیل

گروه مهندسی رسام استیل با طراحان و کارشناسان متبحر و بهره گیری از بروزترین سیستم های اجرایی، باکیفیت ترین و کارآمدترین مدل های حفاظ و نرده شیشه ای را جهت پروژه های اختصاصی و عمومی به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

مدل های نرده شیشه ای که در گروه مهندسی رسام استیل تولید می گردد:

1- نرده شیشه ای اسپیگات

2- نرده شیشه ای فیکس پوینت

3- نرده شیشه ای دفنی

4- نرده شیشه ای اکسپوز

5- نرده شیشه ای و استیل

6- نرده شیشه ای فین گلس

مجموعه رسام استیل با بکارگیری بهترین متریال ها و مدرن ترین طرحی ها، یکی از پیشگامان تولید و اجرای انواع نرده شیشه ای و درب استیل در انواع مختلف می باشد.

نرده شیشه ای

قیمت مدل های مختلف نرده شیشه ای

بررسی قیمت نرده شیشه ای

تعیین دقیق قیمت نرده شیشه ای کاری کارشناسی و تخصصی می باشد که باید به کمک متخصصان و کارشناسان کارآزموده و پس از بازدید و اندازه برداری حرفه ای و با توجه به نوع شیشه ها، اتصالات و یراق آلات و سیستم نصب هندریل شیشه ای، صورت می پذیرد. 

توجه داشته باشید که قیمت نرده شیشه ای بر اساس متر مربع سطوح شیشه ای حساب می گردد.

در ادامه قیمت تعداد از مدل های نرده شیشه ای جهت اطلاع و مقایسه، خدمت شما ارائه می گردد.

نرده استیل شیشه خور پایه جوشی

در اینجا، قیمتی حدودی برای انواع مختلف نرده شیشه ای را در ادامه ارائه می دهیم تا با اختلاف قیمتی مدل های مختلف آشنا شوید:

قیمت انواع نرده شیشه ای

 

 

لیست قیمت نرده شیشه ای

واحد

قیمت(ریال)

قیمت نرده شیشه ای مدل اسپیگات با شیشه سکوریت به ضخامت 10 میلیمتر

متر طول

5/300/000

قیمت نرده شیشه ای مدل اکسپوز با شیشه لمینت به ضخامت16 میلیمتر

متر مربع

14/500/000

قیمت نرده شیشه ای دفنی با شیشه سکوریت و لمینت ضخامت به 20 میلیمتر

متر مربع

21/500/000

قیمت نرده شیشه ای فیکس پوینت با شیشه سکوریت و لمینت به ضخامت 18 میلیمتر

متر مربع

15/500/000

قیمت نرده شیشه ای با شیشه سکوریت و اتصالات استنلس استیل 304

متر طول

7/000/000

قیمت هندریل شیشه ای فریم لس با شیشه لمینت سوپر کلیر به ضخامت 12 میلیمتر

متر طول

7/100/000

قیمت نرده شیشه ای استخر با پایه آهنی اسپیگات رنگ الکترواستایک

متر مربع

10/000/000

قیمت نرده شیشه ای بالکن با هندریل استیل 304

متر مربع

13/200/000

قیمت نرده شیشه ای راه پله با پروفیل آلومینیوم 6063 و شیشه سکوریت ضخامت 8

متر طول

7/100/000

قیمت هندریل شیشه ای دفنی با شیشه لمینت سوپر کلیر به ضخامت 16 میلیمتر

متر طول

12/600/000

* قیمت بر حسب متر طول در راه پله و متر مربع در بالکن می باشد.

  * قیمت با محاسبه لوله و پروفیل استیل و آلومینیوم دستگیر، یراق آلات، شیشه و نصب می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می شود.

  * برای اطلاع از قیمت بروز مدل های نرده شیشه ای تماس حاصل فرمایید.

در مجموعه مهندسی رسام استیل انواع مختلف نرده شیشه ای با توجه به سفارش مشتریان محترم و استفاده از باکیفیت ترین متریال و ابعاد اختصاصی با توجه به محل نصب و سلیقه مشتریان اجرا می گردد و قیمت درب نیز با توجه به نوع سفارش، برآورد می گردد.

شما مشتریان گرامی می توانید از مشاوره و راهنمایی مجموعه ما بصورت رایگان استفاده نمایید تا علاوه بر کمک در انتخاب مدل نرده شیشه ای، عادلانه ترین و مناسب ترین قیمت را خدمت شما ارائه دهیم.

نرده شیشه ای تراس

در ادامه، تمام مدل های مختلف نرده شیشه ای و نکات فنی آنها شرح داده خواهد شد.

نرده شیشه ای فیکس پوینت

اگر فضای نصب نرده شیشه ای در راه پله و بالکن محدود باشد بهترین گزینه می تواند نصب نرده شیشه ای فیکس پوینت باشد که از دیوارهای کناری برای اتصال نرده شیشه ای استفاده می گردد.

اجزای اصلی نرده شیشه ای فیکس پوینت، شیشه های سکوریت یا لمینت دو لایه که بوسیله فیکس پوینت با جنس استیل ضدزنگ ( و یا آلومینیوم سخت) به یکدیگر متصل می شوند به همراه یک هدریل، می باشد. شکل اتصال فیکس پوینت دکمه ای شکل است که در جنس های آلومینیوم و آهن، تنوع رنگ زیادی هم وجود خواهد داشت.

در هنگام نصب نرده شیشه ای هم باید زیرسازی بصورت کاملا تراز شده انجام شود تا اتصالات فلزی، بخوبی پنل های شیشه ای را بین خود جای دهند.

نرده شیشه ای فیکس پوینت

در گروه مهندسی رسام استیل طراحی و محاسبه محل اتصالات فیکس پوینت بر روی شیشه ها با دقت بالایی انجام می گردد تا در حین اجرا، سوراخ های مربوط به فیکس پوینت بدقت انجام شود ودر نصب، پنل های شیشه ای بخوبی در کنار هم مونتاژ شود.

جزییات فنی نرده شیشه ای فیکس پوینت

مشخصات نرده شیشه ای فیکس پوینت

اجزای استاندار نرده شیشه ای فیکس پوینت شامل موارد زیر می باشد:

شیشه های سکوریت در ضخامت های 8 و 10 میلیمتر

و شیشه های لمینیت با ضخامت های 12، 14، 16، 18، 20 میلیمتر

 با اتصالات فیکس پوینت از آلیاژ استیل 304 و آلومینیوم سخت 6063 به قطر 50 تا 60 میلیمتر که:

از یک قسمتِ ثابت ( فیکس) متصل به دیواره و یک قسمت متحرک ( پوینت)تشکل شده است. تعداد بست های فیکس پوینت برای هر پنل شیشه ای بین 4 تا 6 عدد است که بشکل گرد یا چهار گوش ساخته می شود.

نرده شیشه ای فیکس پوینت

پنل شیشه ای در محل سوراخ هایی که با دقت ایجاد شده اند بر روی قسمت ثابت ( فیکس) قرار می گیرد و هنگامی که پنل های شیشه ای بخوبی با سطح زیرین آن تراز شدند، اتصال متحرک بر روی قطعه ثابت محکم می گردد تا پنل شیشه ای در جای دقیق خود تثبیت گردد.

اگر از هندریل بر روی شیشه ها استفاده نگردد، لبه های پنل هایی شیشه ای برای جلوگیری از تیزه شدن دیاموند می شود تا ایمنی کامل کار تکمیل گردد.

جزییات فنی نرده شیشه ای فیکس پوینت
جزییات فنی نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز یکی از مستحکم ترین و ایمن ترین نرده های شیشه ای سکوریت و لیمینت روکار می باشد که با قرارگیری منظم و دقیق پنل های شیشه ای در کنار هم بدون اینکه از هیچ پایه ای فلزی استفاده گردد اجرا می شود به این صورت که در قسمت پایین پنل های شیشه ای، یک نوار باریک آلومینیومی استفاده می گردد.

اتصالات و پایه های نگهدارنده شیشه ها در این مدل نرده شیشه ای از جنس آلومینیوم سخت می باشد که  سبب کاهش وزن محصول نهایی و همچنین افزایش ایمنی کار می شود.

اجرای نرده شیشه ای اکسپوز

مدل نرده شیشه اکسپوز در مکان های عمومی مانند فرودگاهها و هتل ها و برج های تجاری بیشتر استفاده می گردد و دارای استاندارد ایمنی و حفاظت بالایی هم می باشد.

این مدل نرده شیشه ای بدلیل تعویض سریع شیشه ها در صورت ترک خوردگی و شکستگی و همچنین استحکام و امنیت بالای آن بخاطر استفاده از شیشه های لمینت چند لایه، دارای محبوبیت بالایی در میان طراحان و معماران می باشد.

اجرای نرده شیشه ای اکسپوز

مشخصات فنی نرده شیشه ای اکسپوز

اجزای اصلی نرده شیشه ای اکسپوز  عبارت است از:

شیشه سکوریت و لمینیت به همراه پروفیل های پایه ای آلومینیوم (به شکل یو چنل) و هندریل روی شیشه می باشد.

پروفیل های آلومینیوم در این مدل نرده شیشه ای در فواصل 25 سانتیمتر از هم بر روی کف کار نصب می شوند و شیشه های دو لایه داخل این پروفیل (یو چنل) قرار داده می شود و پس از محکم کردن فک های متحرک پروفیل، پنل های  شیشه ای در جای خود محکم ثابت می شود.

اجرای نرده شیشه ای اکسپوز قوس دار

عدم وجود هیچ ستون عمودی فلزی در میان پنل های شیشه ای، سبب شده است تا این مدل نرده شیشه ای  نمایی یک دست و زیبا را ارائه دهد و با داشتن ایمنی بالا و بدون نیاز به تخریب و زیرسازی در هنگام نصب، سبب شده است تا بصورتی گسترده در مراکز تجاری و ساختمان های عمومی استفاده گردد.

در نرده شیشه ای اکسپوز ( یا نرده شیشه ای روکار) برای اینکه نمایی زیباتر بعد نصب آن ایجاد شود از یک کاور آلومینیومی به شکل یک نوار سرتاسری بر روی پروفیل های نگهدارنده پنل های شیشه ای استفاده می گردد.

نرده شیشه ای اکسپوز روکار با طراحی امروزی و مدرنی که دارد و بدلیل تعمیرات و نگهداری راحت و سریع و همچنین استحکام بالای آن، در مکان های عمومی به عنوان ایمن ترین و مناسب ترین حفاظ شیشه ای شناخته شده است.

جزییات فنی نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اسپیگات

مدل نرده شیشه ای اسپیگات با توجه به اینکه:

 در کوتاهترین زمان ممکن اجرا میشود

 و از نظر قیمت هم نسبت به سایر مدل های نرده شیشه ای ارزان تر می باشد

 و همچنین اتصالات آن به راحتی وظیفه نگهداری شیشه ها را انجام می دهد،

در میان سازندگان و طراحان ساختمان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

نصب نرده شیشه ای اسپیگات در بالکن ساختمان ها و اطراف استخرها می تواند بیشترین کارایی را داشته باشد. اگر جایی در مورد نرده شیشه ای استخر خواندید بدون شک بهترین مدل، همان مدل اسپیگات می باشد.

نرده شیشه ای اسپیگات

با توجه به نوع طراحی خاصِ پایه های اسپیگات، پنل های شیشه ای پس از نصب حدود 5 تا 10 سانتی متر از زمین فاصله می گیرند و همین سبب می شود تا زمان بارش باران در بالکن و یا خروج اب از استخر، مسیر آب بسته نشود.

در این مدل نرده شیشه ای از پایه های فلزی با مقاطع گرد و یا چهارگوش و از جنس آلومنیوم یا استیل و یا آهن استفاده می گردد که با پوشش رنگ الکترواستاتیک در برابر رطوبت محافظت می شود و پنل های شیشه ای سکوریت و لمینت (در ضخامت های 10 تا 20 میلیمتر) هم بصورت عمودی در میان سطوح صاف و قوس دار پایه های فلزی، ثابت نگاه داشته می شوند.

برای تثبیت پایه های فلزی نیازی به زیرسازی خاصی نیست و با سرعت و دقت بالا، قابل نصب می باشد.

اتصالات نرده شیشه ای اسپیگات

مشخصات فنی نرده شیشه ای اسپیگات

عموما برای قرار گیری پنل های شیشه ای بخوبی درکنار هم، به ازای هر 100 سانتی متر پنل شیشه ای، از  3 پایه ی اسپیگوت استفاده می شود. رنگ الکترواستاتیک پایه ها مشکی، نقره ای، طلایی و سفید است که بر اساس سلیقه خریدار محترم، انجام می شود.

ابعاد پایه اسپیگات عموما  به ارتفاع 15 سانتیمتر و  ابعاد عرضی 14*10 سانتیمتر می باشد که با کمک چهار عدد پیچ فولادی به کف راه پله یا بالکن محکم می شود.

جزییات فنی نرده شیشه ای اسپیگات

شیشه ای که برای این  مدل نرده مناسب است شیشه سکوریت  10 میلی متری و لمینت می باشد که به همراه یک هندریل آلومینیومی یا استیل محافظت می گردد.

به منظور کسب اطلاعات فنی دقیق و قیمت دقیق نرده شیشه ای با کارشناسان ما در شرکت رسام استیل تماس حاصل نمایید.

جزییات فنی نرده شیشه ای اسپیگات

نرده شیشه ای دفنی

نرده شیشه ای دفنی، بسیار مدرن و جذاب می باشد و به یکی از محبوب ترین نرده های شیشه ای محسوب می گردد که بیشتر در تراس ها و بالکن ها مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل اینکه هیچ قطعه ی فلزی عمودی در این سازه وجود ندارد، این مدل نرده، به نرده تمام شیشه ای توکار نیز معروف شده است.

زمانی که واژه ی نرده شیشه ای فریم لس استفاده می شود منظور مدل نرده شیشه ای دفنی است که کاملا یک دیواره سراسری از پنل های شیشه ای لمینت را تشکیل داده است.

در مدل نرده شیشه ای دفنی  که به مدل نرده شیشه ای توکار هم معروف است، یک پروفیل آلومینیوم U شکل که نگهدارنده شیشه می باشد در داخل زمین کار گذاشته می شود.

پس از آن که پروفیل آلومینیومی در داخل زمین کار گذاشته شدند ( به عنوان پایه های نرده دفنی)، پنل های شیشه ای با دقت بر روی این پروفیل ها جاسازی می شوند.

ارتفاع پروفیل پایه ای U شکل  در حدود  بین 16 تا 20 سانتیمتر است که با توجه به ضحامت شیشه ها و ارتفاعی که نرده باید ایجاد نماید، بستگی دارد.

اجرای نرده شیشه ای دفنی توکار اجرای نرده شیشه ای دفنی توکار قیمت انواع نرده شیشه ای و جدیدترین طرح های نرده شیشه ای (اکسپوز، دفنی، فین گلاس) نرده شیشه ای اصل سازه شیشه ای قیمت نرده شیشه ای

مشخصات نرده شیشه ای دفنی

اجزا و قطعاتی که در نرده شیشه ای دفنی استفاده می گردد همان قطعات نرده اکسپوز می باشد با این تفاوت که ارتفاع پروفیل آلومینیومی نگهدارنده پنل های شیشه ای ارتفاع بیشتری دارد چرا که باید در داخل زمین کار گذاشته شود.

پس از آنکه پایه آلومینیومی نرده شیشه ای توکار در کف زمین قرار داده می شود سپس پنل های شیشه ای داخل شیارهای پروفیل با دقت قرار داده می شود و اطراف پنل های شیشه ای و بر روی پروفیل های پایه، کاوری قرار داده می شود تا نتیجه نهایی جلوه ای زیباتر داشته باشد.

جزییات فنی نرده شیشه ای دفنی توکار

نرده شیشه فین گلاس

حرفه ای ترین و شیک ترین سیستم سازه ای حفاظ شیشه ای که جدیدا هم طراحی و ساخته شده است، نرده شیشه ای فین گلاس می باشد. نرده شیشه ای فین گلاس از ستون های چند لایه شیشه که جایگزینی برای پایه های فلزی می باشد و اتصالاتی اسپایدر مانند ( عنکبوتی) از جنس استیل 304  ضدزنگ و ضدخوردگی و پنل های شیشه ای سکوریت و لمینت اجرا می گردد.

نصب این سیستم سازه ای زیبا و مدرن، به دلیل طراحی و محاسبات دقیق و تجربه بالایی که نیاز دارد، کاری بسیار تخصصی و حرفه ای می باشد که شرکت های اندکی قادر به اجرای آن می باشند.

گروه مهندسی رسام استیل به عنوان یکی از پیشگامان طراحی و ساخت و اجرای سازه های شیشه ای مدرن، با سالها تجربه تخصصی و کارشناسی در این زمینه، آماده اجرای زیباترین نرده شیشه ای فین گلاس برای ساختمان شما می باشد تا زیبایی و دکوراسیون ساختمان شما را دوچندان نماید.

اجرای سازه فین گلاس

مشخصات نرده شیشه ای فین گلاس

همانگونه که بیان شد در این نرده شیشه ای بسیار زیبا و امن، از ستون های چند لایه شیشه ای به جای ستون های فلزی، برای نگهداری پنل های شیشه ای استفاده می گردد که  این پایه ی شیشه ای از صفحاتی شیشه ای لمینت شده ی چهار لایه تشکیل شده است.

در این مدل نرده شیشه ای، پنل های شیشه ای لمینت شده با ضخامت دوازده میلی متر به وسیله اتصالات اسپایدری 

(عنکبوت شکل) از جنس استیل 304 ضدزنگ، به ستون های شیشه ای به ضخامت مجموع چهل میلی متری و لمینت شده و چهارلایه، متصل می شوند.

بر روی پنل های شیشه ای، هندریلی قرار نمی گیرد و اساس طراحی آن اینگونه است که یک سازه شیشه ای شیک و مدرن و البته با امنیت را ارائه دهد.
با توجه به اینکه طراحی و اجرای این مدل نرده شیشه ای نسبت به سایر نرده های شیشه ای دیگر دقیق تر و دشوارتر هم می باشد، قیمت آن از سایر مدل ها بیشتر می باشد. البته کیفیت بسیاربالای متریال های مورد استفاده در آن نیز دلیل دیگری در افزایش قیمت آن می باشد.

نرده شیشه‌ای فین گلاس شیک ترین و جدیدترین مدل حفاظ شیشه‌ای از نظر زیبایی و طراحی می باشد که در گروه مهندسی رسام استیل اجرا می گردد.

مجموعه مهندسی رسام استیل به ‌عنوان مجری حرفه ای و تخصصی نرده شیشه ای فین گلس آماده اجرای سازه شیشه ای فین گلاس با قیمتی عادلانه و مناسب در تمام ساختمان تجاری و مسکونی می باشد.

اتصالات سازه شیشه ای فین گلاس

نرده شیشه‌ای و استیل – نرده استیل شیشه‌خور

سیستم نرده استیل شیشه خود، یکی از متداول ترین مدل های نرده شیشه ای در صنعت ساختمان می باشد که بسیار مورد توجه می باشد و ترکیبی از ستون های (پایه های) استیل و پنل های شیشه ای بین ستون ها است.

از نرده استیل شیشه خود به دلیل ایمنی قابل قبول و قیمت مناسبی که دارد بیشتر در ساختمان های مسکونی و اطراف مجتمع های تجاری استفاده می گردد.

ستون هایی که در این مدل نرده شیشه ای استفاده می گردد بصورت لوله استیل و یا پروفیل چهارگوش استیل ضدزنگ 304 می باشد که در فاصله هایی در حدود 85 تا 100 سانتی متری از یکدیگر قرار دارند تا بتوانند بعنوان نگهدارنده وزن افراد و پنل های شیشه ای عمل کنند. 

پنل های شیشه ای نیز به کمک اتصالات لقمه ای شکل ( بست شیشه گیر) به این ستون های استیل متصل می شوند. همچنین بر اساس طول محل نصب این نرده شیشه ای، یک دستگیره استیل بر روی ستون ها نصب می گردد که بعنوان هندریل هم قابل استفاده می باشد.

اجرای نرده استیل شیشه خور

مشخصات نرده شیشه ای و استیل – نرده استیل شیشه خور

در این مدل نرده شیشه ای، با استفاده از لوله یا پروفیل های استیل یک قاب دقیق ساخته می شود و میان این قاب، شیشه های سکوریت با ضخامت 10 میلی متر جاسازی می شود و به کمک اتصالات لقمه ای شکل استیل ضدزنگ که دارای یک فک ثابت و یک فک متحرک می باشند، شیشه های سکوریت در جای خود تثبیت می شوند.

ایمنی و قابلیت حفاظت در مدل نرده استیل شیشه خور به دلیل داشتن قاب و تکیه گله فلزی که از پروفیل یا لوله های استیل مستحکم ساخته شده است بسیار بالا می باشد بگونه ای که اگر بر اثر ضربه شدید، پنل هایی شیشه ای شکسته شوند پایه های فلزی که به عنوان تکیه گاه می باشد نرده را در جای خود نگه خواهند داشت و مانع از سقوط و پرت شده افراد می شود.

نرده شیشه ای و استیل

در ادامه مدل های نرده شیشه ای بر اساس نوع کاربرد آن توضیح داده خواهد شد.

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله، یک محافظ ایمن و در عین حال زیبا می باشد که ترکیبی از پنل های شیشه ای سکوریت یا لمینت و اتصالات استیلی نگهدارنده پنل های شیشه ای بر روی کف پله و دیواره کناره پله می باشد که در عین ایجاد فضایی زیبا و ایجاد روشنایی در محیط اطراف، دارای ایمنی بالایی می باشد. این مدل نرده، از نظر زیبایی و تنوع روش های نصب، یک حفاظ شیشه ای مدرن و شیک و محبوب محسوب می گردد.

در این مدل نرده، فاصله میان پنل های شیشه ای بسیار کم می باشد و این نرده به شکل یک دیوار شیشه ای یکدست اجرا میگردد که سبب می شود ایمنی بسیار بالایی را ایجاد نماید. برای دریافت پایان کار ساختمان، ارتفاع استاندارد نرده شیشه ای بین 90 تا 110 سانتی متر می باشد.

مدل های اصلی نرده شیشه ای که به عنوان حفاظ و نرده برای راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :

نرده شیشه ای مدل فیکس پوینت، نرده شیشه ای مدل اسپیگات

نرده پله شیشه ای نرده پله شیشه ای قیمت انواع نرده شیشه ای و جدیدترین طرح های نرده شیشه ای (اکسپوز، دفنی، فین گلاس) نرده شیشه ای اصل سازه شیشه ای قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای پله گرد

برای پله های گرد اجرای نرده شیشه ای، سبب می شود تا دکوراسیون ساختمان به یک اثر هنری بسیار جذاب و مدرن و خیره کننده تبدیل شود.

استفاده از نرده شیشه ای برای پله های گرد سبب می شود تا علاوه بر ایجاد نمایی خیره کننده، بهترین حالت ایمنی و محافظت ( بدلیل استفاده از اتصالات و یراق آلات با کیفیت و مرغوب) ایجاد گردد و هزینه های نگهداری آن نیز به شدت کاهش یابد.

گروه مهندسی رسام استیل از معدود مجموعه هایی در کشور می باشد که با داشتن متخصصان و کارشناسان ماهر و تجهیزات مدرن، قابلیت طراحی دقیق محاسبه خم و شعاع گردش شیشه و اجرای نرده شیشه ای گرد با دقت و ظرافت بالا را دارا می باشد. رسام استیل جز پیشگامان طراحی و اجرای این محصول در کشور می باشد.

پله تمام شیشه ای گرد

گروه مهندسی رسام استیل از معدود مجموعه هایی در کشور می باشد که با داشتن متخصصان و کارشناسان ماهر و تجهیزات مدرن، قابلیت طراحی دقیق محاسبه خم و شعاع گردش شیشه و اجرای نرده شیشه ای گرد با دقت و ظرافت بالا را دارا می باشد. رسام استیل جز پیشگامان طراحی و اجرای این محصول در کشور می باشد.

محاسبه دقیق خم و شعاع چرخش شیشه در پله گرد، کاری بسیار تخصصی و حرفه ای می باشد و با کوچکترین اشتباهی در طراحی و محاسبه چرخش شیشه، نتیجه نهایی غیرقابل قبول می شود و امکان تراز شدن و هماهنگ شدن پنل های شیشه ای در کنار هم از بین می رود.

قیمت نرده شیشه ای پله گرد با توجه به محاسبات دقیق و اجرای ظریفی که دارد بهمراه استفاده از اتصالات و یراق آلات بسیار مرغوب و شیشه های چند لایه لمینت شده، نسبت به سایر نرده هایی که در سطوح صاف کار می شوند، گرانتر می باشد. 

اما ظاهر و نمایی که به ساختمان می دهد غیر قابل مقایسه با سایر انواع نرده های شیشه ای میباشد!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت نرده شیشه ای پله گرد با کارشناسان ما در رسام استیل تماس حاصل نمایید.

نرده شیشه ای پله گرد

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن به جهت ایجاد امنیت و همچنین بهبود روشنایی و بهره بری بیشتر از نور طبیعی و ایجاد فضایی زیبا در نمای ساختمان استفاده می گردد. 

در صورتی که بخواهید از خطر سقوط کودکان و حیوانات خانگی و وسایل به پایین ساختمان جلوگیری نمایید، بهترین گزینه جهت ایجاد یک حفاظ ایمن و زیبا، نرده شیشه ای بالکن می باشد. 

در صورتی هم که در بیرون ساختمان شما یک منظره زیبا وجود داشته باشد اجرای نرده شیشه ای بالکن سبب افزایش وسعت دید ساکنان به بیرون بالکن می گردد.

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن یک دیواره شیشه ای شفاف 110 سانتی متری می باشد که بدون فاصله روی کف بالکن یا کنار نمای بالکن اجرا می شود و در مقایسه با سایر نرده های فلزی، سبب می شود که عبور و مرور براحتی و با امنیت بالا انجام گردد.

پنل های شیشه ای مورد استفاده در نرده شیشه ای بالکن از شیشه تقویت شده لمینت دو لایه در ضخامت های 18 و 20 میلی تر می باشد و با کمک اتصالات استیلی اسپیگات و فیکس پینت درکنار همدیگر، یک دیوار مستحکم و ایمن را ایجاد می کنند.

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای استخر

نرده شیشه ای استخر در ساختمان ها و ویلاهایی که دارای استخر و محوطه آبی می باشند به جهت حفاظت از افراد و عدم پرت شدن کودکان در استخر، همانند یک دیوار مستحکم و شفاف بدور استخر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین اگر این نرده شیشه ای در محوطه ویلایی اجرا گردد بدون شک زیبایی و نمای ویلا را دوچندان خواهید کرد.

نرده شیشه ای استخر علاوه بر افزایش ایمنی، ظاهری جذاب و زیبا و مدرن را به محوطه اطراف استخر ایجاد می نماید و والدین براحتی می توانند مراقب کودکان خود در حین بازی در محوطه آبی باشند.

یکی دیگر از دلایلی که استفاده از نرده شیشه ای در اطراف استخر را قابل توجیه می نماید امکان ساخت درب ها و اتاق های شیشه ای در اطراف استخر می باشد که می تواند در هماهنگی کامل با نرده شیش های استخر، طراحی و اجرا گردد تا استفاده از محیط استخر در نهایت ایمنی و با سهولت فراوان انجام گردد.

برای ایجاد نرده در اطراف استخر دو مدل نرده شیشه ای از طرف متخصصان و مهندسان گروه رسام استیل به شما جهت انتخاب ارائه می گردد که عبارتند از:

  1. نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اسپیگات

نرده شیشه استخر نرده شیشه استخر قیمت انواع نرده شیشه ای و جدیدترین طرح های نرده شیشه ای (اکسپوز، دفنی، فین گلاس) نرده شیشه ای اصل سازه شیشه ای قیمت نرده شیشه ای

نقشه اجرایی نرده شیشه ای

با توجه به تنوع بالا در پنل های شیشه ای و اتصالات فلزی مورد استفاده در نرده های شیشه ای، آنها را می توان در هر محیطی با هر شرایطی ( صاف یا قوس دار) بخوبی اجرا نمود. البته لازمه اینکار طراحی دقیق محل دقیق پنل های شیشه ای و اتصالات فلزی و پایه ها ( تکیه گاهها) می باشد که باید با جزییات و  نقشه کشی شود.

در نقشه کشی و طراحی نرده شیشه ای و اجزای آن، باید نوع زیر سازی مناسب برای نرده شیشه ای، محل دقیق قرارگیری تکیه گاهها و اتصالات فلزی، ابعاد دقیق پنل های شیشه ای و محل دقیق سوراخکاری پنل های شیشه ای 

(برای سیستم فیکس پوینت و اسپیگات) با جزییات کامل و بصورت مراحلی دقیق رعایت گردد تا در ساخت و اجرای آن بتوان یک محصول حرفه ای و کارآمد را با سریعترین زمان ممکن جهت نصب، تولید نماییم.

در گروه مهندسی رسام استیل با توجه به شرایط محل نصب نرده شیشه ای و حساسیت های فنی، مناسب ترین و کارامدترین سیستم سازه شیشه ای که دارای ایمنی و استاندارد بالایی می باشد طراحی، ساخته و نصب می گردد.

نرده استیل شیشه ای با قوطی طلایی

نصب نرده شیشه ای

نصب نرده شیشه ای در مکان هایی مانند دور استخر و اطراف راه پله ها و مجتمع های تجاری بصورت صاف یا قوس دار، یک کار تخصصی و مهارتی می باشد و حتما باید توسط یک گروه ماهر و کاربلد صورت پذیرد چرا که اگر این مورد رعایت نگردد سبب ایجاد ضررهای مالی زیادی به خریدار برای تعویض اتصالات و پنل های شیشه ای می شود.

اینکه کدام مدل نرده شیشه ای طراحی و اجرا گردد به عواملی از جمله سبک معماری ساختمان و نوع کاربری نرده شیشه ای و کاربری محل نصب ( ساختمان مسکونی یا تجاری یا ویلا)  بستگی دارد که تشخیص و راهنمایی آن توسط کارشناسان مجموعه  رسام استیل انجام می گردد.

گروه مهندسی رسام استیل با داشتن کارشناسانی مجرب و کاربلد که مهارت و تجربه ی بالایی در زمینه اندازه برداری، نقشه کشی و طراحی و ساخت و نصب انواع نرده شیشه ای دارد به شما خریداران گرامی اطمینان می دهد که سفارشات شما با بالاترین سطح کیفی و دقت اجرا خواهد شد.

اتصالات و یراق آلات نرده شیشه ای

اتصالات و یراق آلات نرده شیشه ای یکی از مهمترین اجزای آن می باشد که نقش بسیار مهمی در ایمنی و استحکام آن را بر عهده دارد. اتصالات و یراق آلات عموما از استیل ضدزنگ و یا آلومنیوم آنودایز شده می باشد که علاوه بر توانایی تحمل وزن پنل های شیشه ای، بتواند در مقابل رطوبت و عوامل فرسایش دهنده محیطی، دوام داشته باشند.

اتصالات و یراق آلاتی که استفاده می شوند باید به دقت ساخته شوند تا نصب پنل های شیشه ای که شیشه های سکوریت از 8 تا 20 میلی متر هستند، بخوبی انجام شود و به عنوان یک تکیه گاه مناسب عمل نمایند.

برای نرده های شیشه ای اکسپوز و دفنی که روکار هستند پروفیل های آلومینیومی U شکل طراحی و ساخته می شود که توانایی تحمل وزنی بالای 500 کیلوگرم را دارا می باشند که سبب ایجاد ایمنی بالای این نرده های شیشه ای

می گردد.

نرده استیل شیشه خور طلایی تراس

اتصالات نرده شیشه ای فیکس پوینت هم به بصورت دوبست دکمه ای شکل که یکی ثابت و دیگری متحرک می باشد ساخته می  شود که پنله شیشه ای را بین خود تثبیت می کنند. 

هر چه تعداد فیکس پوینت ها در این مدل نرده شیشه ای بیشتر باشد امکان تراز کردن و هماهنگی برای قرار گیری پنل های شیشه ای در کنار هم و ایجاد یک دیواره شیشه ای مستحکم را بیشتر می نماید.

یراق الات و اتصالات نرده شیشه ای اسپیگات هم بگونه ای هستند که سبب می شود نصب این حفاظ شیشه ای در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به زیرسازی چندانی، انجام پذیرد.

در اجرای نرده های شیشه ای می تواند از طیف وسیعی از پنل های شیشه ای نشکن و ایمن سکوریت و لمینت با تنوع رنگی بالایی مانند آبی، سبز، برنزی و یا شیشه های شفاف کریستالی استفاده نمود.

گروه مهندسی رسام استیل با داشتن متخصصان و کارشناسانی مجرب و کارآزموده و مهندسانی باتجربه و خلاق و تجهیزاتی حرفه ای یکی از پیشگامان ساخت و اجرای نرده های شیشه ای در انواع مختلف صاف و قوسدار در ایران می باشد که توانسته است در طول سالیان کاری خود خدمات ارزنده ای را در اجرای انواع نرده شیشه ای فیکس پوینت، نرده شیشه ای اسپیگات، نرده شیشه ای دفنی و نرده شیشه ای اکسپوز به هموطنان عزیز در سراسر ایران با توجه به سلیقه و نیاز مشتریان عزیز ارائه نماید.

نرده شیشه ای اسپیگات

زمان مورد لازم برای نصب نرده شیشه ای

زمان مورد نیاز برای اجرا و نصب کامل یک نرده شیشه ای بر اساس متراژ کار، صاف یا قوس دار بودن محل نصب و مدل اتصالات و یراق آلات نگهدارنده پنل های شیشه ای و مهمتر از همه، ابعاد پنل های شیشه ای محاسبه می گردد.

اگر پنل های شیشه ای مدل سکوریت باشند زمان تکمیل کار مقداری کمتر از مدل لمینت می باشد. همچنین اجرای نرده شیشه ای اسپیگات نسبت به سایر مدل های نرده شیشه ای مانند فیکس پوینت و اکسپوز کمتر خواهد بود.

اندازه برداری زاویه و طول محل نصب نرده شیشه ای

برای اجرای دقیق نرده شیشه ای و محاسبه دقیق ابعاد پنل های شیشه ای باید طول کار و زاویه شیب و چرخش راه پله و بالکن را استخراج نمود که اگر اندازه برداری با دقت و تلرانس مناسب انجام نگردد نقشه پنل های شیشه ای که به کارخانه جهت ساخت ارسال می گردد اشتباه خواهد بود و در مکان مورد نظر هم نصب نخواهد گردید!

پس اندازه برداری باید با دقت و با حوصله و با کوله باری از تجربه و مهارت انجام گردد که در گروه مهندسی رسام استیل اینکار بخوبی انجام می پذیرد.

انتخاب مدل نرده شیشه ای و کیفیت متریال و اتصالات نرده شیشه ای

انتخاب متریال پنل های شیشه ای و اتصالات و یراق آلات نرده شیشه ای با توجه به شرایط موجود هر مکان، یکی از نکات فنی مهمی می باشد که باید مورد توجه قرار داد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.

محصولات مشابه را مشاهده بفرمایید:

پروژه ها

19- اجرای درب استیل تک لنگه
18- اجرای درب استیل حفاظ دار
17- سازه های استیل
16- کاور استیل ستون
15- اجرای درب استیل
14- اجرای آینه های مدرن و دکوراتیو
11- نرده استیل
10- اجرای پله شیشه ای و نرده شیشه ای
9- اجرای پله استیل طلایی
8- اجرای پله چوبی و نرده استیل

جستجو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Project Six

Project Six

17- سازه های استیل

17- سازه های استیل