سلام ، به سایت گروه مهندسی رسام استیل خوش آمدید.

09127228198

09198906993

تهران - شمس آباد - کوچه قریب پلاک 1415

نرده استیل شیشه خور – نرده استیل شیشه ای – قیمت نرده استیل شیشه ای

نرده استیل شیشه خور – نرده استیل شیشه ای – قیمت نرده استیل شیشه ای

انواع نرده استیل شیشه خور و جدیدترین طرح های نرده شیشه ای

نرده استیل شیشه خور

نرده استیل شیشه خور یکی از زیباترین و شیک ترین مدل نرده استیل و نرده شیشه ای می باشد که از ترکیب پنل های شیشه ای و اتصالات و یراق آلات استیل ساخته می شود. 

پنل های شیشه ای مورد استفاده در این مدل نرده، از شیشه سکوریت ساده به ضخامت 12 میلیمتر یا شیشه لمینت به ضخامت 16 میلیمتر استفاده می گردد و پایه های اصلی، از لوله استیل 304 به قطر 38 میلیمتر تا 51 میلیمتر یا پروفیل های استیل 40*40 و 30*60 میلیمتر می باشد که بوسیله اتصالات و یراق استیل شیشه گیر به یکدیگر متصل می شوند.

فاصله میان پایه های اصلی در نرده استیل شیشه خور بین 75 سانتیمتر تا 85 سانتیمتر است و ارتفاع آن هم برای راه پله بین 90 تا 110 سانتیمتر است.

نرده استیل شیشه خور اماکن تجاری

نرده استیل شیشه خور با وجود زیبایی استیل و شفافیت شیشه، می تواند گزینه مناسبی برای ایجاد محیطی با دکوراسیون مدرن باشد و شرکت رسام استیل یکی از پیشگامان تولید و اجرای این مدل نرده استیل زیبا می باشد.

این مدل نرده استیل علاوه بر منازل مسکونی در  ویلا ها و اماکن تجاری نیز مورد استفاده زیادی قرار گرفته است و با توجه به کارایی و شیک بودن، هزینه مالی صرف شده برای آن با وجود اتصالاتی مستحکم و مقاوم و ماندگار ( با هزینه تعمیرات و نگهداری بسیار ناچیز) بسیار منطقی و همچنین اقتصادی می باشد.

اجرای نرده استیل شیشه خور

قیمت انواع مدل های نرده استیل شیشه خور

مدل های نرده استیل شیشه خور

با توجه به تعدد اتصالات و یراق آلات و همچنین پنل های شیشه ای و پایه های اصلی که برای نرده استیل شیشه خور می شود استفاده کرد، مدل های مختلفی از این مدل نرده استیل شیک و مدرن، طراحی و ساخته و اجرا می گردد.

پنل های شیشه ای که در این مدل نرده استیل در بین پایه های اصلی نرده مورد استفاده قرار می گیرند نیز می تواند به زیبایی این مدل نرده کمک قابل توجهی نماید که در ضخامت های مختلف و با خصوصیت نشکن و در رنگ های متنوعی ارائه می گردد.

بیشترین جنسی که برای پنل های شیشه ای در نرده استیل شیشه خور استفاده می گردد شیشه سکوریت با ضخامت های ضخامت های 8 – 10 – 12 میلیمتر می باشد اما در مکان های عمومی مانند: مراکز تجاری و اداری، رستوران ها، هتل ها و فرودگاه ها که رفت و آمد افراد زیاد میباشد جهت افزایش ایمنی از شیشه های لمینت شده استفاده می گردد.

نرده شیشه ای بالکن

نرده استیل شیشه خور با توجه به ظاهر یراق آلات و پایه ها و جنس  شیشه آن به دو دسته مهم تقسیم می شود:

1- نرده استیل شیشه خور با شیشه لمینیت و اتصالات اسپایدری شیشه گیر.

2- نرده استیل شیشه خور با شیشه سکوریت و یراق آلات بست شیشه گیر.

نرده استیل شیشه خور تراس

نرده استیل شیشه خور با یراق آلات اسپایدری شیشه گیر

اجرای نرده استیل شیشه خور با اتصالات اسپایدری شیشه گیر، بدلیل ایمنی و کارایی بالایی که دارد و همچنین زیبایی ظاهری و شیکی که دارد بعنوان یک جان پناه شیشه ای بسیار خوب، در مکان های عمومی مانند مجتمع های تجاری، ساختمان های اداری و مترو و فروشگاهها بسیار کاربردی رواج یافته است.

اجزای این مدل نرده مانند شیشه لمینت مورد استفاده در آن بسیار مستحکم می باشد بگونه ای که در برابر ضربات و فشارات وارد، خطری جانی برای افراد ایجاد نمی کند.

اتصالات این مدل نرده، بصورت اسپایدر ( عنکبوتی شکل) و از مرغوب ترین متریال ها یعنی استیل ضدزنگ 304 ساخته می شود.

با توجه به وجود شیشه لمینت و اتصالات اسپایدری در این مدل نرده، قیمت نرده استیل شیشه خور اسپایدر مقداری بیشتر از سایر مدل های نرده شیشه ای می باشد.

اجرای نرده شیشه ای استیل

نرده استیل شیشه خور با شیشه سکوریت و یراق آلات بست شیشه گیر

در این مدل نرده برای اتصال پنل های شیشه ای به پایه های اصلی نرده و مهار وزن آنها، از یراق آلات U شکل استفاده می گردد که سبب افزایش دوام و امنیت این نرده می گردد.

 شیشه سکوریتی که در این مدل مورد استفاده قرار میگیرد به ضخامت 8 تا 12 میلیمتر می باشد و ظاهر دستگیره نرده ( هندریل) بصورت لوله استیل ضدزنگ 304 می باشد. ارتفاع نرده استیل شیشه خور به جهت ایجاد حفاظت و امنیت باید 100 سانتی متر باشد.

نرده استیل شیشه خور بالکن

در گروه مهندسی رسام استیل طرح های خلاقانه و مدرن نرده های استیل با ترکیب با شیشه طراحی و ساخته و اجرا می گردد.

برای اطلاع از مدل های متنوع نرده استیل و همچنین قیمت آنها با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا همراه با بازدید از مکان نصب نرده و اندازه برداری جهت ابعاد نرده، در مشاوره و راهنمایی برای انتخاب مدل صحیح نرده استیل کمک شما باشند.

نرده شیشه ای و استیل

قیمت نرده استیل شیشه خور

قیمت نرده استیل شیشه خور با توجه به ارتفاع تمام شده آن و همچنین طول مکانی که نرده در آنجا می خواد نصب شود بستگی دارد.

با توجه به این نکته، دو حالت برای قیمت گذاری نرده استیل شیشه خور وجود دارد:

1- اگر ارتفاع نرده استیل شیشه خور کمتر از 100 سانتمتر باشد، اساس قیمت نرده، متر طول دستگیره روی پایه ها و شیشه ها می باشد.

2- اگر ارتفاع نرده بیشتر از 100 سانتیمتر باشد اساس قیمت نرده بصورت متر مربع است.

نرده استیل شیشه خور اماکن تجاری

مواردی دیگری که در میزان قیمت اجرای نرده شیشه خور تاثیرگذار هستند عبارتند از:

نوع و ضخامت شیشه  

کیفیت و شکل ظاهری یراق الات شیشه گیر

متراژ محل نصب

شیوه اجرای نرده و مکان نصب نرده استیل شیشه خور

نرده شیشه ای

موارد کاربرد نرده استیل شیشه خور

علاوه بر ایجاد ایمنی و حفاظت در ساختمان و همچنین ایجاد فضایی زیبا و شیک و دکوراسیونی امروزی و افزایش روشنایی در راه پله ها و بالکن، استفاده از نرده استیل شیشه خور در میان طراحان و سازندگارن ساختمان بسیار طرفدار پیدا کرده است.

این مدل نرده بدلیل استفاده از مرغوب ترین متریال ها در ساخت آن و بهترین روش های ساخت، برای مدتت زمان بسیار زیادی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و بهمین دلیل صرفه اقتصادی بسیار بالایی را در طولانی مدت دارند.

با توجه به مواردی که بیان گردید، کاربرد نرده استیل شیشه خور عبارت است از:

نرده استیل شیشه خور دور استخر

نرده استیل شیشه خور راه پله

نرده استیل شیشه خور تراس

نرده استیل شیشه خور بالکن

نرده شیشه ای بالکن

جهت اطلاع از قیمت بروز نرده استیل شیشه خور با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نرده استیل شیشه خور رسام

قطعا باید نرده استیل شیشه خور را با توجه به ایجاد ایمنی و زیبایی و دوام بالا، از شرکت های معتبر و با تجربه تهیه نمایید. شرکت رسام استیل یکی از پیشگامان اجرای این مدل نرده در سراسر ایران در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد تا بر اساس سلیقه و نیاز شما، نرده ای حرفه ای و مدرن را به شما تحویل دهد.

کارشناسان مجموعه ما با امدن به مکان اجرای پروژه و محاسبه متراژ سفارش ما و توجه به سلیقه و بودجه مالی شما، مناسب ترین و ارزان ترین مدل نرده استیل شیشه خور را برای شما طراحی و اجرا می کنند.

نرده شیشه ای تراس

گروه مهندسی رسام استیل با توجه به نظرات و پیشنهادات معماران و طراحان حرفه ای ساختمان به صورت خاص و انحصاری، اقدام به طراحی و تولید و نصب انواع نرده استیل شیشه خور لوکس و ویلایی می نماید.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.

از محصولات مشابه دیدن فرمایید:

پروژه ها

19- اجرای درب استیل تک لنگه
18- اجرای درب استیل حفاظ دار
17- سازه های استیل
16- کاور استیل ستون
15- اجرای درب استیل
14- اجرای آینه های مدرن و دکوراتیو
11- نرده استیل
10- اجرای پله شیشه ای و نرده شیشه ای
9- اجرای پله استیل طلایی
8- اجرای پله چوبی و نرده استیل

جستجو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Project Six

Project Six

17- سازه های استیل

17- سازه های استیل